Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Loading...
ca: Carregant...
