Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Yes
da: Ja

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Loading...
da: Indlæser...
