Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...
