Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Yes
pt: Sim

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Loading...
pt: Carregando...
