Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Yes
uk: Так

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Loading...
uk: Завантаження...
