Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Yes
vi: Có

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Loading...
vi: Đang nạp...
