Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Image settings
es: Configuración de imagen

en: 30 Minutes
es: 30 minutos

en: 1 Hour
es: 1 hour

en: Menu
es: Menú

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Cache
es: Caché

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: 1 Day
es: 1 día

en: 1 Week
es: 1 semana

en: Menus
es: Menús

en: Permanent
es: Permanente

en: Image style
es: Estilo de imagen
