Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: No
fa: خیر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Menu
fa: منو

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: Menus
fa: منوها

en: Permanent
fa: دائمی

en: Image style
fa: سبک تصویر
