Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Menus
jv: Menu

en: Image style
jv: Gagrag gambar
