Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Menu
my: မီနူး

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ
