Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: No
nn: Nei

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Menus
nn: Menyar
