Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Menu
te: మెనూ

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: 1 Day
te: 1 రోజు
