Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: No
th: ไม่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Menu
th: เมนู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: 1 Week
th: ภายใน 1 อาทิตย์

en: Menus
th: เมนู

en: Permanent
th: ถาวร

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
