Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: No
tr: Hayır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Image settings
tr: Görsel ayarları

en: 30 Minutes
tr: 30 Dakika

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: Menu
tr: Menü

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Cache
tr: Önbellek

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 1 Week
tr: 1 Hafta

en: Menus
tr: Menüler

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Image style
tr: Resim stili
