Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: 30 Minutes
et: 30 minutit

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Cache
et: Vahemälu

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Menus
et: Menüüd

en: 6 Hours
et: 6 tundi

en: 12 Hours
et: 12 tundi

en: Permanent
et: Alaline

en: Image style
et: Pildi stiil
