Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: No
ja: いいえ

en: - None -
ja: - なし -

en: Image settings
ja: 画像の設定

en: 30 Minutes
ja: 30分

en: 1 Hour
ja: 1時間

en: Menu
ja: メニュー

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: 1 Day
ja: 1日

en: 1 Week
ja: 1週

en: Menus
ja: メニュー

en: Permanent
ja: 恒久的

en: Image style
ja: 画像のスタイル
