Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: No
kk: Жоқ

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Menu
kk: Мәзір

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Menus
kk: Мәзірлер
