Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: No
km: ទេ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
