Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image settings
da: Billedindstillinger

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 1 Week
da: 1 uge

en: Menus
da: Menuer

en: Image style
da: Billedformat
