Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Menu
ne: मेनु

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Menus
ne: मेनु
