Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image settings
sv: Bildinställningar

en: Menu
sv: Meny

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: Menus
sv: Menyer

en: Image style
sv: Stilmall för bild
