Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: No
az: Xeyir

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image settings
az: Şəkil parametrləri

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Cache
az: Keş

en: Menus
az: Menyular

en: Permanent
az: Daimi
