Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Image settings
he: הגדרות תמונה

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Cache
he: מטמון

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: 1 Day
he: יום 1

en: Menus
he: תפריטים

en: Permanent
he: קבוע

en: Image style
he: סגנון תמונה
