Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.14) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Image height
fr: Hauteur de l'image

en: Image width
fr: Largeur de l'image

en: Image style
fr: Style d'image
