Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.38) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Menus
ca: Menús

en: Image style
ca: Estil de la imatge
