Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.40) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: 1 Day
bo: ཉིན 1

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
