Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.40) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Image settings
id: Pengaturan gambar

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Cache
id: Tembolokan

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 1 Week
id: 1 Minggu

en: Menus
id: Menu

en: Permanent
id: Permanen

en: Image style
id: Gaya gambar
