Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.41) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image settings
gl: Axustes da imaxe

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Cache
gl: Caché

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Menus
gl: Menús

en: Permanent
gl: Permanente

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
