Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: 30 Minutes
be: 30 Хвілін

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: Menu
be: Меню

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Cache
be: Кэш

en: Menus
be: Меню

en: Image style
be: Стыль выявы
