Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image settings
hy: Պատկերի կարգավորումներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Cache
hy: Քեշ

en: Menus
hy: Մենյուներ
