Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: No
ml: അല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image settings
ml: ചിത്രങളുടെ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Menu
ml: മെനു

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
