Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: No
mr: नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: 30 Minutes
mr: ३० मिनिटे

en: 1 Hour
mr: एक तास

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Menus
mr: मेनूज
