Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: No
ps: نه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Cache
ps: پټياد

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Permanent
ps: دايمي
