Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: No
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Image settings
ta: பட அமைப்புகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: Permanent
ta: நிரந்தர
