Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: No
pt: Não

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Image settings
pt: Definições da imagem

en: 30 Minutes
pt: 30 minutos

en: 1 Hour
pt: 1 hora

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: 1 Day
pt: 1 Dia

en: 1 Week
pt: 1 Semana

en: 6 Hours
pt: 6 Horas

en: 12 Hours
pt: 12 Horas

en: Permanent
pt: Permanente

en: Image style
pt: Estilo da imagem
