Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image settings
cy: Gosodiadau delwedd

en: Menu
cy: Dewislen

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Permanent
cy: Parhaol

en: Image style
cy: Arddull delwedd
