Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Menus
hr: Izbornici

en: Image style
hr: Stil slike
