Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Image settings
it: Impostazioni immagine

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Menus
it: Menù

en: Permanent
it: Permanente

en: Image style
it: Stile immagine
