Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
