Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Separator
es: Separador

en: links
es: enlaces

en: Reverse
es: Revertir

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de
