Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Separator
id: Pemisah

en: Reverse
id: Terbalik

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
