Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: links
lv: saites

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
