Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over
