Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Separator
pt: Separador

en: Reverse
pt: Inverso

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre
