Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
