Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
