Hierarchical Term Formatter (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Separator
uk: Розділювач

en: links
uk: посилання

en: Reverse
uk: Обернено

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Natural
uk: Природній

en: Reverse order
uk: У зворотньому порядку
