Hierarchical Term Formatter (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
