Hierarchical Term Formatter (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Separator
gl: Separador

en: links
gl: Enlaces

en: Reverse
gl: Invertido

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
