Hierarchical Term Formatter (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Reverse
vi: Ngược

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
